Stevia

Kmark SÜTLÜ PATATES PÜRESİ-POTATO PUREE

SÜTLÜ PATATES PÜRESİ

Küçük pulcuklar şeklinde kurutulmuş patatesdir. İçindeki rutubet oranı %5 dir, yapılması kolaydır ve tekrar pişirmeyi gerektirmez. Sıcak su ile karıştırarak kısa bir sürede kullanılmaya hazır hale getirilir. Püre yapılarak tüketileceği gibi , patatesli düşünülen tüm ürünlerde rahatlıkla kullanıla bilir. Normal şartlarda ayrı bir ihtimam gerektirmeden 24 ay kolaylıkla saklanır.

Her Lezzet bir SIR dır, Gerçek Lezzetin SIR rı Baharatında saklıdır. %100 dogal Lezzet Kuruoglu Baharat dadır.

 

POTATO PUREE

Dried potato in the form of small flakes. The moisture content inside is 5%, it is easy to make and does not require cooking again. It is made ready for use in a short time by mixing with hot water.

As well as consumed by puree, potatoes are thought to be easily used in all products. Normally, it is easily stored for 24 months without requiring any special care.

With the reassurance of KURUOGU GROUP, you can offer our products with customer satısfaction. We wish you all the luck in workforce.

 

 

 

 

 

 

Kmark SÜTLÜ PATATES PÜRESİ-POTATO PUREE

Şeker Otu – Stevia Bitkisi Hakkında Önemli Bilgiler
Şeker Otu Nedir? Şeker Otu Bitkisi Paraguay menşeli Stevia isimli bir bitkidir. Yapılan araştırmalar diyabet hastaları için bir umut olduğunu ortaya çıkardı. Şeker otu tohumunu nasıl bulabileceğinizi ve şeker otunun yetiştiriciliğini sizlere anlatacağız. Türkiye’e ise Rize çevresinde deneme amaçlı ekimi başarıyla yapılmıştır.  Dünya’da kullanımı her geçen gün kat kat artan Stevia bitkisi ( şeker otu )’nin şu an 5 milyar dolarlık bir pazarı bulunmakta.
 
Fabrikasyon işlemlerden geçtikten sonra şekere oranla 300-400 kat daha tatlandırıcı özellik kazanabiliyor. Ancak sıfır kalori ve sıfır proteini içeren Stevia bitkisi  Asrın Bitkisi olarak belirtiliyor.
 
Stevia bitkisi/ Şeker Otu bitkisi diyabet, hipertansiyon ve obezite tedavisi için mükemmeldir. Ayrıca sigarayı bırakmak için kullanılabilir. Şeker otu, doğal bir tatlandırıcıdır. Dilde ki tat alma hücrelerine %400 tatlıymış gibi hissettirir fakat içinde hiç şeker ihtiva etmez. Bu nedenle şeker otu diyabet hastaları tarafından yoğun olarak kullanılır.
 
Sigarayı Bırakmak İçin Şeker Otu Tüketin
 
Sigarayı bırakmak istiyorsunuz ama kilo almaktan korkuyorsunuz. Şeker otu imdadınıza yetişecektir. Şeker otu bitkisinin sigarayı bırakmaya yardımcı özelliği genellikle bilinmez. Nikotin isteğinizi azaltır ve sigarayı bırakmanızda yardımcı olur. Ayrıca kilo almanızı önlemede etkilidir.
 
Şeker otu nasıl tüketilir? Yapraklarını kurutarak ya da çiğ tüketebilirsiniz. Kurutulmuş yaprakları bir havan yardımı ile toz haline getirip istediğiniz içecek ile kullanabilirsiniz.
 
Şeker Otu Faydaları (Stevia Bitkisi Faydaları)
 
Şeker otu cildi besler,sıkılaştırır ve kırışıklıkları düzeltir.Cilt bakımı için bir maske olarak da kullanılabilir.
Dermatit etkisi sayesinde sivilcelere iyi gelir ve sivilceleri azaltmak için kullanılabilir.
Şeker hastalığı(diyabet) tedavisinde yardımcı rol oynar.
Yüksek tansiyon hastalarına iyi geldiği bilinmektedir.
Kabızlık, depresyon ve asabiyete karşı iyi etkileri olduğu gözlemlenmiştir.
Bağırsak ve mide florasını korur.
Asit alkali dengesini sağlar ve korur.
Bilinen ve rastlanılan herhangi bir yan etkisi yoktur.
Şeker Otu’nun Zararları ?
Stevia Bitkisi‘nin yan etkileri çok az olup yapılan araştırmalarda erkeklerde kısırlığa neden olabileceği belirtilmiştir.

Sayfa Yorumları

YORUM EKLEYİNKategorideki Diğer Ürünler

 • BALIK BAHARATI
 • TAVUK BAHARATI-CHICKEN CONDIMENT -1.	MEŠAVINA ZAČINA ZA PILETINU
 • PATATES KÖFTE TOZU, POTATO MEATBALL POWDER
 • KÖFTE BAHARATI- MEATBALL CONDIMENT-MEŠAVINA ZAČINA ZA ĆUFTE (Mleveno meso
 • Kebabiye
 • Pommes Baharatı- Pommes Condiment-ZAČINI ZA KROMPIR
 • Poy
 • Stevia
 • Kmark Sebzeli Çeşni | Kmark Vegetable Condimen
 • Tane Kimyon
 • Tarçın