Sucuk Baharatı
Sucuk Baharatı

SUCUK VE SUCUK KÖFTE BAHARATI

Sucuk Baharatları Kmark Sucuk, sucuk ve sucuk köftenin lezzetini birleştiren sucuğun ideal kıvamını ve lezzetini evinizde hazırlamanız için özel olarak geliştirilmiştir. Ekmek kırıntıları, tuz, sarımsak granülleri, öğütülmüş kimyon, pul biber, sarımsak tozu, tatlı kırmızı biber tozu (sodyum bikarbonat), soğan tozu, öğütülmüş karabiber, şeker vb. ve donör aroması. Sucuk ve sucuk köfte yapmak için baharat derdine düşmenize, hangi baharatları kullanacağınızı planlamanıza gerek yok. Kmark sizin için hepsinin özel bir karışımını hazırladı. Tek yapmanız gereken bu özel karışımı, kalitesinden emin olduğunuz kıyma ile harmanlamak. Sosisleri tavada veya ızgarada hazırlayıp sevdiklerinizle birlikte afiyetle yiyebilirsiniz.

 

Tadım notları:

Köfte çeşnisinde kimyon, acı ve tatlı biber, pul biber ve soğan tozunun yanı sıra sosisin eşsiz lezzetinde önemli rol oynayan sarımsak bulunur. Bu baharat kombinasyonunun aromatik ve tatlı katkı maddeleri sayesinde sosisli lezzetli ve lezzetli burgerler hazırlayabilirsiniz. Sarımsak ve soğanın kaçınılmaz tadı, karabiberin ısıtıcı ve acı tadı, kırmızı biberin tatlı-acı tadı ve meyve karamelinin notaları, öğütülmüş kimyonun güçlü kokusu sucuk köfteleri eşsiz kılacaktır.

 

Ürünlerimizde kesinlikle katkı maddesi yoktur. Tamamen doğal baharatlardan elde edilmektedir.

 

YAKINDA PAZARLARDA VE KASAPLARDA SATIŞTA OLACAKTIR.

Sausage and Sausage Meatballs Spices

Spices for Sausage, Kmark Sucuk has been specially developed for you to prepare the ideal consistency and taste of sucuk, which combines the taste of sucuk and sausage meatballs, at home. Breadcrumbs, salt, garlic granules, ground cumin, chili powder, garlic powder, sweet paprika powder (sodium bicarbonate), onion powder, ground black pepper, sugar, etc. and donor flavor. You don't need to worry about spices to make sausage and sausage meatballs, and to plan which spices to use. Kmark has prepared a special mix of all of them for you. All you have to do is to blend this special mixture with ground beef of which you are sure of the quality. You can prepare the sausage in a pan or on the grill and enjoy it with your loved ones.

Tasting notes:

Meatball seasoning contains cumin, hot and sweet peppers, chili and onion powder, as well as garlic, which plays an important role in the sausage's unique flavor. Thanks to the aromatic and sweet additives of this spice combination, you can prepare delicious and delicious burgers with sausage. The inevitable taste of garlic and onion, the warming effect and bitter taste of black pepper, the sweet-bitter taste of red pepper and the notes of fruit caramel, the strong smell of cumin ground will make the sausage meatballs unique.

There are absolutely no additives in our products. It is completely obtained from natural spices.

IT WILL BE ON SALE IN MARKETS AND BUTCHERS SOON.

 

Mešavina začina za sudžuk i zacini zasudžuk Ćevabi                                      

Začini za sudžuk, Kmark sudžuk je specijalno razvijen za vas da pripremite idealnu konzistenciju i ukus sucuka, koji kombinuje ukus sucuka i mesnih okruglica od kobasica. Hlebne mrvice, so, beli luk u granulama, mleveni kim, čili u prahu, beli luk u prahu, slatka paprika u prahu (natrijum bikarbonat), crni luk u prahu, mleveni crni biber, šećer itd. i aroma donatora. Ne morate da brinete o začinima da biste napravili kobasice i ćufte od kobasica i da planirate koje začine ćete koristiti. Kmark je za vas pripremio poseban miks svih njih. Sve što treba da uradite je da ovu specijalnu mešavinu pomešate sa mlevenom govedinom u čiji kvalitet ste sigurni. Kobasicu možete pripremiti u tiganju ili na roštilju i uživati sa svojim najmilijima.

 

Beleške o degustaciji:

Mešavina začina za sudžuk sadrži kim, ljute i slatke paprike, čili i crni luk u prahu, kao i beli luk, koji igra važnu ulogu u jedinstvenom ukusu kobasice. Zahvaljujući aromatičnim i slatkim dodacima ove kombinacije začina, možete pripremiti ukusne i ukusne pljeskavice sa kobasicom. Nezaobilazan ukus belog i crnog luka, efekat zagrevanja i gorak ukus crnog bibera, slatko-gorak ukus crvene paprike i note voćne karamele, jak miris mlevenog kima učiniće Ćevabi  od sudžuk jedinstvenim.

U našim proizvodima nema apsolutno nikakvih aditiva. U potpunosti se dobija od prirodnih začina.

USKORO ĆE U PRODAJI NA pijacama i u mesarama.

www.kuruoglugroup.com

 

 

Kategori : KARIŞIMLAR
Etiketler :

 

Sucuk baharatı, sucuk yapımı için gerekli olan baharatların tamamını ifade eder. Sucuk baharatı, sucuğun rengini, tadını ve aromasını oluşturan en temel malzemeler içerisinde yer alır.

Sucuk harcı içerisinde tuz, kimyon, kişniş, kekik, yenibahar, acı kırmızıbiber, tatlı kırmızıbiber, karabiber, sarımsak tozu ve zencefil gibi baharatlar bulunur. Sucuğun tarifine uygun olarak farklı baharatlar da kullanılabilir.

 

Koruyucu ve lezzet arttırıcı içermez. %100 Doğal ve %100 Katkı Maddesiz.

 

Her Lezzet bir SIR dır, Gerçek Lezzetin SIRrı Baharatında saklıdır. %100 dogal Lezzet Kuruoglu Baharattır.