Kuruoğlu Baharat ; 1990 yılında bir Türk firması olarak Kuruoğlu markası altında, kimyasal, aroma, tatlandırıcı, renklendirici kullanmadan kaliteli baharatlardan %100 doğal üreterek ete ve yemeklere lezzet katan baharat grubu için kurulmuştur.
 
Son yıllarda İngiltere, Almanya, Avustralya, Danimarka ve diğer Avrupa ülkeleri ile Balkanlar'da Döner Kebap( Giros ), hamburger, catring, salam, sucuk ve diğer et gruplarında tercih edilen bir marka olarak hizmet vermiş ve tercih sebebi olmuştur.
 
Tüketiciler tarafından 2000 yılında K-mark markası ile yoluna devam etmiş ve kendi markaları (Private Label) altında zincir marketlere fason üretim yapmıştır.
 
Artık iç pazar için markalarına EZEL BAHARAT & Kuruoğlu Baharat Markasını ekleyerek yurt içi ve yurt dışında yeni konseptler yaratmaktadır.
 
Artık Avrupa'daki müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve onları gümrük sıkıntısından kurtarmak için Polonya, Macaristan'da üretim tesisimiz hizmet vermeye başlamıştır.
 
Firmamız ABD Gıda ve İlaç İdaresi'ne onaylı İhracat Gıda Tesisi olarak kayıtlıdır.  (FDA kayıt numaranız: 11509170288.  KRC Horeca Baharat Gida Dis Tic Pazarlama San Ve Tic Ltd)  Kuruoğlu Baharat ; acı biber, kırmızı biber, kimyon, karabiber, nane, kekik, sumak, ıhlamur, defne yaprağı, zencefil ve diğer baharat ürünlerinin üretimi, satışı ve pazarlamasını yapmaktadır.
 
Köfte Baharatı, Tavuk Baharatı, Barbekü Baharatı, Fransız Baharatı, Balık Baharatı, Türk Sosu Baharatı, Çıtır Pane Baharatı, Yoğurt Sosu Baharatı, Özel Sebze Çeşnisi, Acı Sos Baharatı, Döner Kebap ( Giros ) Karışık Baharatlar, Pizza Çeşni, Kahvaltılık Acuka Çeşnileri vb
 
KuruOĞLU BAHARAT ; Artık bu doğal, sağlıklı ve güvenilir lezzetler Avrupa'da Kmark Gıda Ltd. Şti (Kuruoğlu Grup) tarafından Türkiye'de ise Kuruoğlu Gıda firması tarafından satılarak halkımızın beğenisine sunulmuştur.
 
Ürünlerimiz 100 gr, 500 gr, 1 kg, 5 kg, 10 kg, 25 kg'lık ambalajlarda evlerimize ve endüstriyel üretim yapan firmalara hizmet vermektedir. Kalite Felsefemiz Sağlıklı, kaliteli ve güvenli gıda tüketmek herkesin hakkıdır. Kuruoğlu Baharat ailesi olarak amacımız, baharatlarımızın üretiminden sofralarınıza teslimine kadar, hijyenik koşullarda kaliteli ürünler hazırlayarak sizler için en iyisini üretmektir.
 
Bizim için önce insan ve kalite gelir. Bizim için insan ve kalite birbirini tamamlayan ve açıklayan kavramlardır. Müşterilerimizle ilişkilerimizde ilkelerimiz dürüstlük, güvenilirlik ve kaliteden ödün vermemektir.
 
Bu nedenle alıcı-satıcı ilişkisinden ziyade Türkiye'nin önde gelen birçok firması ile uzun yıllara dayanan işbirliklerimiz bulunmaktadır. Amacımız rekabeti kalite ile yaşamak, Türkiye'de kaliteli bir marka olmak ve baharatların katkısında pay sahibi olmaktır. ülkemizde tüm dünya ülkelerine ve ülkemiz ekonomisine yetiştirilmektedir.
 
Lezzet ustalarının aradığı kaliteyi tatmak istiyorsanız 'Kuruoğlu' Spice doğru seçim olacaktır.
 
Göstermiş olduğunuz veya göstereceğiniz yakın ilginize şimdiden teşekkür ederiz.
 
Saygılarımla
 
Kadir KURU

KRC  Horeca

Seasoning Foreign Trading Packing  & Marketing Ltd. Bir kuruoglu Group Kuruluşudur